Egitimsepeti.net ekibi olarak; 23 nisan 2006'dan bugüne dünyaca ünlü eğiticiliği kanıtlanmış başta dil eğitim setleri olmak üzere, pek çok Eğitim setini bünyemize katarak güvenli adımlarla büyümekte, gelişen yeni teknolojiye ayak uydurarak alanımızdaki faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.

Merkezimiz İzmir'de olup her zaman müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak için çeşitli yöntemler geliştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin gerek sipariş anında gerekse kullanımı esnasında aklınıza gelebilecek her türlü teknik bilgi ve yardımı sağlamak üzere müşteri temsilcilerimiz 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Ayrıca anında cevap bulabileceğiniz Online Destek mesajlaşma sistemimiz de bu saatler arasında yayındadır. Dilerseniz telefon numaranızı bırakarak da tüm ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve siparişlerinizle ilgili her konuda sizi arayabiliriz. Aklınıza takılan her türlü konu için dilediğiniz an destek@egitimsepeti.net adresine e-posta atabilirsiniz.

Ürün portföyümüzde yer alan başta Rosetta Stone Setleri olmak üzere tüm eğitim setleri orjinal lisanslıdır. Lisanslama sizin kimlik bilgileriniz ile rosettastone.com sunucuları üzerinden yapılır. Kurulum ve kullanım ile ilgili teknik desteği ister müşteri hizmetlerimizden isterseniz kullanıcı lisansınız ile rosetta stone Müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.


Telefon : 0232 261 66 77

Gazi Bulvarı - 14565 Sokak No:10/34

Konak/İzmir