DALIŞA HAZIRMISIN ?

İlk dersten itibaren duyacağın ve kullanacağın tek dil öğrenmekte olduğun dil olacak.

 

 

Yüzmeyi öğrenmek istiyorsan suya girmen gerekir, dil öğrenmekte aynen böyledir, Ana dilinden destek aldığın sürece başka bir dili gerçek manada o dili öğrenmiş sayılmazsın!

 

ellC


Öğrenmekte olduğunuz dilde, akıcı bir şekilde konuşabilmek için sadece okumak yada sadece dinlemek yetmez, o dilde düşünmelisin.

ellC

Çünkü, düşünme ve konuşma aynı sistemin parçalarıdır. Bir bütünün parçaları arasında uyum olmazsa, sistemde problem yaşanır. Yani düşünme dili ile konuşma dili aynı olmalıdır.

eLLC Sistem ile ilk dersten itibaren anadil desteği olmadan, öğrenmekte olduğunuz dilde düşünüp, konuşursunuz.

-Türkçe çevirisi olmadan, ne anlatıldığını nasıl anlayacağım ?

 

Özenle hazırlanmış eğitim sistemimiz ile, önce size basit kelimeleri öğreteceğiz, daha sonra bu kelimeler, cümlelere daha sonrada konuşmalara dönüşecek. Şimdi Portekizce bir kaç kelime öğrenmeye ne dersiniz ?

  •  
  •  
  •  
  •  

Örnek öğrenme sürecinde de görüldüğü gibi önce kelime ve ifadeler tanıtıldı, daha sonra öğrendiğiniz kelimeleri kullanarak cümle kuruldu, anlamını öğrendiğiniz kelimeler yardımı ile bilmediğiniz kelimeleri keşfetmeniz sağlandı, Hemde Kelimelerin Türkçe Çevirisi Olmadan

 

Yapılan Bir Araştırmaya Göre

 

İnsan sesleri ve onlar ile ilişkili renk, koku, duyguların hepsi biz farkında olmadan zihnimize kaydedilmektedir. Beyin bu veriler üzerinde "aynı"," farklı", "...öyleyse…’ mantığını kullanarak duyduğu seslerden oluşan sistemi, yani dilin şifresini çözer. Bir süre sonra bize söylenenleri anlamaya, sonra da konuşmaya başlarız. eLLC Sistem®'de de eğitim bu süreçleri takip ederek ilerler.

eLLC Sistem® sizi sadece dinleyen yada izleyen, pasif bir obje gibi ele almaz! Akıllı öğrenci analiz sistemi ile tamamen size özel bir eğitim programı hazırlayarak, her aşamada öğrenme performansınızı en üst düzeye çıkarır .